Prosinec v 3. B

V pondělí 19.12. přijely do 3.B dvě paní lektorky pohovořit s dětmi o společenské etiketě. Děti obdržely pracovní sešit, do kterého zapisovaly příklady slušného a neslušného chování, velice aktivně odpovídaly na mnoho otázek týkajících se etikety a předváděly různé scénky, jak se mají k sobě chovat nejen ve třídě. Akce se velmi povedla, navíc děti sklidily obrovský aplaus za vědomosti a také za to, že všichni přišly krásně oblečeni.

A to nebylo zdaleka všechno. V úterý 20.12. přišly paní policistky pohovořit o šikaně. Ptaly se dětí, co je to šikana. Děti se aktivně zapojovaly, věděly, co je šikana. Policistky též kladly důraz na slušné chování nejen ve třídě, ale i mimo školu. Závěrem paní policistky popřály dětem šťastné a veselé Vánoce.