Přespolní běh 2013

Ve dnech 1. a 3. října 2013 se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu v Borském parku v Plzni. Naši školu reprezentovaly v kategorii 8. - 9. tříd dívek Karolína Bokrová, Michaela Klichová a Debora Kreisingerová z 9. A, Gabriela Bílková, Tereza Holátová a Lucie Kučerová z 8. A. Děvčata se umístila na 12. místě mezi plzeňskými školami. V kategorii 8. -9. tříd chlapců doběhl tým ve složení Marek Rubner (5. místo mezi jednotlivci při účasti 77 běžců), David Markov a David Krystl z 9. A, Jan Šefl a Jan Hašek z 8. A na velmi pěkném 5. místě v konkurenci 13ti škol. V nejpočetnějším zastoupení 15ti základních plzeňských škol pak v kategorii 6. - 7. tříd chlapců bojovali na trati žáci Marek Pechr  (6.místo mezi jednotlivci při účasti více než 80ti běžců) a David Hosnedl ze 7. B, Václav Petřík ze 7. A, Martin Lang (10. místo v jednotlivcích) a Filip Polívka z 6. A a po velkém boji na trati vybojovali 6. místo.

Všem vytrvalcům děkujeme za příkladnou reprezentaci Benešovy ZŠ a MŠ a přejeme do budoucna mnoho sportovních úspěchů.