Pohár rozhlasu

5. a 10. 5. 2011 se uskutečnilo okresní kolo atletického závodu Pohár rozhlasu. Naše škola se zúčastnila ve všech kategoriích. V konkurenci ostatních plzeňských škol získala tato umístění: kategorie III ( 6., 7. třída) - dívky 11. místo a hoši 8. místo kategorie IV ( 8., 9. třída) – dívky 8. místo a hoši 3. místo Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a družstvu chlapců, kteří ve složení Tomáš Andrlík, Dominik Kubalík, Martin Hucl, Ondřej Zdrha, Martin Tyr, Patrik Opava, Matěj Polata, Petr Šmíd a Josef Hess získali bronzové medaile, gratulujeme k jejich úspěchu.

5. a 10. 5. 2011 se uskutečnilo okresní kolo atletického závodu  Pohár rozhlasu. Naše škola se zúčastnila ve všech kategoriích. V konkurenci ostatních plzeňských škol získala tato umístění: kategorie III ( 6., 7. třída) - dívky 11. místo a hoši 8. místo

kategorie IV ( 8., 9. třída) – dívky 8. místo a hoši 3. místo

Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a družstvu chlapců, kteří ve složení Tomáš Andrlík, Dominik Kubalík, Martin Hucl, Ondřej Zdrha, Martin Tyr, Patrik Opava, Matěj Polata, Petr Šmíd a Josef Hess získali bronzové medaile, gratulujeme k jejich úspěchu.