Předmět sportovní příprava – lední hokej (Sp-Lh)

Předmět sportovní příprava – lední hokej (Sp-Lh) je volitelným předmětem, který je určen pro hráče ledního hokeje. Nabízí pro děti možnost dalšího tréninku, který je nad rámec jejich tréninků v týmu. Vždy ale dbáme na komunikaci s klubovými trenéry, aby veškeré aktivity dávaly smysl a probíhaly v souladu s jejich zápasovým nebo tréninkovým programem. Doposud byl tento předmět určen pro žáky 2. stupně, od školního roku 2022/2023 se nově rozšiřuje také na první stupeň, konkrétně pro 4. a 5. třídu. Většinu našich žáků tvoří hráči HC Škoda Plzeň, nicméně toto není podmínkou, předmět je pro všechny žáky hrající hokej a navštěvující naši školu!

Časová dotace předmětu od školního roku 2022/2023:

4. a 5. třída v rozsahu 2 vyučovacích hodin týdně.
6. a 7. třída v rozsahu 3 vyučovacích hodin týdně.
8. a 9. třída v rozsahu 3 vyučovacích hodin týdně.

Předmět momentálně vede Bc. Štěpán Hanzlík, který je zároveň trénérem v klubu HC Škoda Plzeň.