Pomáháme plzeňské ZOO!

Naše škola se zapojila do projektu: Sbíráme kaštany a žaludy pro zvířátka v plzeňské ZOO. Během měsíce října přinesly děti (za pomoci svých rodičů) do školy neuvěřitelné množství podzimních plodů. Mezi nejlepší sběrače patřily děti z 1.A a 2.A. Nezahálela ani 3.A, 5.B a školní družina. Celá sbírka pak byla zvážena, sběrači získali za 1kg kaštanů 1 bod a za 1 kg žaludů 3 body. Získané body byly zapsány do tabulky a předány zástupci ZOO. Pro několik set kilogramů podzimních plodů si ZOO Plzeň přijela ve středu 15.10. a my budeme napjatě čekat na výsledky. A co můžeme získat? I když nevyhrajeme první cenu – volnou vstupenku pro celou třídu -  přesto nás bude hřát příjemný pocit, že jsme někomu pomohli….