Projekt "Obědy do škol"

Od 1. 9. 2019 vstoupila naše škola do projektu "Obědy do škol". Cílem uvedeného projektu je zabezpečit bezplatné školní stravování pro děti a žáky, kteří navštěvují mateřské a základní školy a jejichž rodiny se nacházejí v hmotné nouzi. Stravné je hrazeno formou úhrady nákladů na potraviny, což znamená, že žákům základní školy je poskytována dotace na obědy, dětem mateřské školy na oběd a doplňková jídla včetně pitného režimu.

CO JE TŘEBA UČINIT, ABY VAŠE DÍTĚ MOHLO BÝT ZAPOJENO:

Tento projekt je určen pro děti zákonných zástupců, kteří jsou v současné době vedeni na úřadu práce. Pokud máte tedy zájem o zapojení, je nutno se obrátit na tento úřad a zažádat o dotaci na školní stravování. Ten poté informuje školu a společně vyřídíme veškeré formality.

Kořínská Blanka
Vedoucí školní jídelny