Osm důvodů pro stravování Vašeho dítěte v naší školní jídelně

• Vaříme výhradně z čerstvých a kvalitních potravin
  • Pestrá skladba jídelníčku (aktuální jídelníčky na stránkách www.strava.cz)
  • Denně zdravá příloha (např. čerstvý zeleninový salát, ovoce, jogurt, atd. každodenní součástí obědu jsou i různé druhy nápojů.)
  • Poskytujeme Vašim dětem zdravé a optimálně vyvážené stravování (při sestavování jídelního lístku přísně hlídáme doporučenou spotřebu tuků, cukrů, mléka, mléčných výrobků, masa, ryb, zeleniny i ovoce.)
  • Ušetříme Váš čas (pomoc hlavně zaměstnaným maminkám, ale i maminky v domácnosti by neměli promeškat možnost výhodného a zdravého stravování za velmi nízkou cenu v kolektivu ostatních dětí.)
  • Vaříme moderně a udržujeme si vysoký hygienický standard (vybavenost kuchyně je na špičkové úrovni. Jídla připravujeme z větší části v konvektomatu, který umožňuje vaření v páře, smažení na minimálním množství tuku a to vše šetrně tak, aby se v potravinách uchovalo co nejvíce vitamínů a minerálů. Máme zavedený kontrolní systém kritických bodů HACCP. Naše kuchařky jsou odborně vzdělané, vaří chutně a jsou příjemné na své malé strávníky.)
  • Možnost nepravidelného stravování (potřebujete přihlásit dítě na oběd jen na některé dny v týdnu, např. ve dnech odpoledního vyučování, nebo jen mimořádně na některé dny – žádný problém – stačí nahlásit dítě nejpozději den předem do 14 hodin v kanceláři vedoucí ŠJ. Přihlaste své dítě dle svých potřeb.)
  • To vše za velmi výhodnou cenu oběda – dotovaná cena 22; 24 a 26 Kč (kolik Vás stojí pouze svačina Vašeho dítěte? Za minimální cenu získá Vaše dítě kompletní plnohodnotný a čerstvě uvařený oběd, nápoj.)

Školní oběd = součást zdravého jídelníčku dítěte.