Schodoběh

Na letošní školní rok jsme pro děti naší školní družiny připravili roční hru „Rok se skřítkem Bambulkou“, který bude pro děti každý týden připravovat nejrůznější zábavné, sportovní i vědomostní úkoly.

Kromě této roční hry máme pro děti připraveno spoustu společných celodružinových akcí. První z nich byl dne 22. září již tradiční „Schodoběh“,  kdy  jsme si za pěkného počasí přišli změřit svoje síly ve sportovní disciplíně - běhu do schodů. Celkem jich bylo 75 a povinností bylo šlápnout na každý schod. Po zapsání do jednotlivých kategorií byl závod odstartován od nejmladších školáků.

Všichni zúčastnění obdrželi sladkou odměnu a vítězové diplomy a malou pozornost. Tak se budeme těšit zase za rok.