Říjen ve školní družině

Nejen v přírodě, ale i v naší školní družině byl říjen pořádně pestrý. A to jak na barvy (v říjnu vládla oranžová) tak na nejrůznější zábavné činnosti. Jelikož nám počasí přálo, vyráželi jsme každý den na vycházky do okolí školy, na hřiště hrát fotbálek, skákat přes švihadla a do lesoparku sbírat přírodniny, z kterých jsme pak vyráběli skřítky „PODZIMNÍČKY“ a domečky pro ježky. Naučili jsme se nové básničky i hry, dlabali jsme dýně a vyprávěli si o veverkách, lišce (tu jsme si i vyrobili) a samozřejmě jsme plnili nové úkoly pana Vrtulky /našeho průvodce roční hrou.
Prvňáci zavítali na návštěvu do knihovny, kde pro ně pan knihovník připravil poučný program o barvách k naší roční hře, v říjnu jsme navštívili muzeum loutek a strašidel, sportovali s veverkou Čiperkou a závěr měsíce patřil především přípravám na Halloween a II. Barevné odpoledne.

- Klára R. -