Prosinec v ŠD

Prosinec byl již tradičně ve znamení příprav na vánoční svátky a plný tvoření. Vánoční náladu jsme si zpestřili pohádkou divadla Letadlo, čertovským odpolednem, zpíváním koled, výrobou vánočních dekorací a další návštěvou knihovny. Vánočně jsme si vyzdobili třídy, chodbu a i při vycházkách do centra jsme obdivovali krásnou vánoční výzdobu. Kdo zavítal do družiny odpoledne 10. 12. na Vánoční dílny při Dni otevřených dveří, tak si u nás mohl vyrobit andělíčka pro štěstí. Dočkali jsme se předčasné nadílky od Ježíška a než jsme se rozutekli na vánoční prázdniny, tak jsme si do nového roku všichni popřáli mnoho zdaru při učení, spoustu pěkných zážitků a akcí ve školní družině a hlavně hodně zdraví.

- Klára R. -