Halter Valley

Dne 24.5. jsme se s naší družinou (řádně vyzdobení vlastnoručně ozdobenými tričky) vypravili na výlet ZA INDIÁNY do westernového městečka nedaleko Dnešic – „Halter Valley“. Zde byl pro děti připraven bohatý program zaměřený na indiánskou tématiku. Shlédli jsme - indiánské tance, ukázku výcviku koní, kovbojskou show, ovládání honáckého biče, pomalovali jsme se válečnými barvami, vyráběli jsme indiánské náhrdelníky, zahráli si indiánské hry a navštívili indiánská obydlí.

Počasí nám přálo, sluníčko svítilo, a tak jsme si výlet opravdu užili. Plni dojmů a zážitků jsme se vraceli domů. Celou cestu zpět jsme si vyprávěli o bizonech, indiánských výšivkách, oblecích a vůbec o jejich životě, který byl tak odlišný od našeho současného.
Fotografie vám poví více: