Březen ve školní družině

V březnu jsme si užili ve školní družině první jarní hrátky a spoustu další zábavy. Zimní výzdobu jsme vyměnili za sněženky, narcisky, „kočičky“… a začali jsme s přípravami na Velikonoce. Na vycházkách jsme pozorovali, jak se příroda probouzí ze zimního spánku. Plnili jsme další sportovní úkoly kocoura Vavřince – vyhledávali jsme zajímavosti o sportovních rekordech, naučili se nové pohybové hry. Jako správní čtenáři jsme nemohli zapomenout na Měsíc knihy a ve dnech s nevlídným počasím jsme hráli deskové hry, tvořili velikonoční přání pro zaměstnance a seniory pečovatelského domu SeneCura v Plzni, vyráběli jsme dárky pro budoucí prvňáčky k zápisu a už se na ně moc těšíme a věříme, že se jim u nás bude líbit.

- Klára R. -