Školka v přírodě

Letos jsme opět jeli na školku v přírodě do Kašperských Hor. Tentokrát jsme se proměnili ve zvířátka – lišky, vlky a rysy a hledali jsme tři zlaté pruty, abychom dívku Gabretu zbavili prokletí čarodějnice, která ji zaklela ve zlatou vydru. Celý týden jsme se nestihli nudit, plnili jsme různé úkoly, byli jsme na výletě kolem řeky Otavy, kde jsme mohli krmit daňky. V enviromentálním centru jsme se díky různým skládačkám naučili něco nového o šumavské přírodě. Nakonec se nám podařilo všechny zlaté pruty najít a jejich spálením jsme zlomili kletbu. Gabreta nám za to nechala odměnu.
Protože jsme byli na školce v přírodě na Den dětí, přečetli jsme si 1. června vzkazy od rodičů a smlsli jsme si na nanucích. Celý týden nám přálo počasí a moc jsme si užili.