Rozloučení s předškoláky

18.6. 2014 nastal pro nás „ předškoláky“ významný den. Odpoledne jsme se sešli v naší třídě s rodiči, kde jsme zahájili rozloučení se školkou. Abychom si zasloužili stužku a dárečky, museli jsme uhodnout pohádkové hádanky, které pro nás paní učitelky připravily. Všem se to povedlo a za odměnu jsme dostaly stužku, pohádkovou knížku, záložku, abecedu a krásnou perníkovou školku od babičky perníkářky. Po té jsme se přesunuli na školní zahradu, kde jsme skákali v pytlích, jezdili slalom na koloběžkách, hledali obrázky v průlezkách, skládali puzzle a psali na tabuli jména. Společně jsme si s rodiči opekli buřtíky, smlsli jsme si na nanuku a pak už jsme si užívali hezké odpoledne na naší zahrádce.