Naše třídy

Třídy naší mateřské školy:

Berušky

Do třídy Berušek nás chodí osmnáct dětí. Devět holčiček a devět kluků. Třináct je nás předškoláků. Jsme dobrá parta. Máme se rádi, protože jsme kamarádi. Zajímá nás všechno, co se kolem nás děje. Ze všeho nejraději si hrajeme. Rádi se také učíme, kreslíme si, zpíváme, posloucháme pohádky. Společně chodíme na dlouhé procházky do přírody, poznáváme Plzeň, sportujeme na hřišti a hrajeme si na naší krásné nové zahrádce. Stará se o nás paní učitelka Ivanka a Janička.

Včeličky

Do třídy Včeliček nás chodí 26 dětí. Deset z nás už jsou předškoláci, nejmladším jsou tři roky. Společně si hrajeme, učíme se nové básničky, písničky a seznamujeme se s novými kamarády. Rádi chodíme na vycházky k řece a hrajeme různé honičky. Při Povídánkách procvičujeme pusinky a trénujeme si sluch i paměť. Předškolákům se zase díky Metodě dobrého startu bude jednodušeji učit čtení a psaní. Prstíky si cvičíme při různém tvoření i při práci na různých úkolech.
Celý den ve školce si hrajeme a učíme se a nemáme čas se nudit. Stará se o nás paní učitelka Anička a Lucinka.