Jak jsme prožili Vánoce

Vánoce utekly jako voda a my jsme si je ve školce pořádně užili.

- 30.11.2011 jsme jeli do Šeříkovky, kde se nám moc líbil program „Nebe, peklo hraj".
- 5.12.2011 k nám do školky přišel Mikuláš, anděl a čert. Trochu jsme se všichni báli, protože na nás Mikuláš věděl všechno od čerta, ale anděl nás ochránil a dostali jsme od něj balíčky plné čokolád a ovoce.
- 8.12.2011 byl v ZŠ a u nás v mateřince Den otevřených dveří. Školkou nám proletěly Lucie a vymetly košťaty všechny kouty.
- 14.12.2011 měly Sluníčka vánoční besídku.
- 19.12.2011 nás pozvali prvňáčci do školy. Společně jsme s nimi vyráběli vánoční svícny a pekli perníčky.
- 21.12.2011 měly besídku Hvězdičky. Maminky si mohly při posezení vyrobit vánoční vrkoč.

Nejvíce jsme se všichni těšili na Ježíška. Když zazvonil zvoneček, našli jsme pod stromečky ve třídách plno dárečků, ze kterých jsme měli velkou radost.