Seznam pomůcek pro 1. ročník 2022/2023

Žáci zdarma dostanou:

• pracovní sešity a písanky pro 1. ročník z ČJ a M, PRV, vystřihovací písmena, slabiky a číslice, žákovské deníčky
  • balíček se školními potřebami (barevné papíry, modelínu, pastelky, voskovky, nůžky, tužky, vodové barvy a štětce, tužky, lepidlo, rozvrh)
  • je potřeba dokoupit (koupíme hromadně) – vybíráme 500Kč
    • prac. listy na prvouku (cena 46č)
    • prac. sešit na HV (80Kč)
    • sešity, šanon, tašky na přezůvky a TV, tempery, špejle, provázek, kolíky, eurodesky atd. (třídní fond)

Do školy donést (nenosit 1. školní den)

1. kufřík na VV a PV – podložku na modelování, modelínu (dát do plastové krabičky), zástěrku, kalíšek na vodu, hadřík, vodovky, štětec plochý, voskovky, igelitovou podložku na lavici, nůžky, lepidlo, čtvrtky A3 20Ks, čtvrtky A4 20ks, barevné papíry
  2. potřeby pro tělesnou výchovu – tenisky s bílou podrážkou, cvičební úbor (vše dát do zatahovacího látkového sáčku) + podepsat
  3. penál – tužka č. 1, pastelky (doporučujeme široké Stabilo nebo Maped), guma, nůžky, lepidlo, později pero, fixy (mohou je nechávat ve škole)
  4. pořídit razítko se jménem (typ se jménem a příjmením – např. Lenka Benešová, cena cca 200,- Kč)
  5. další vybavení – aktovka, zásobník na číslice a písmena, desky na skládání slov z písmen A4, notýsek, sešit 445, trhací blok, obaly na sešity, balík papírů na kopírování a VV, papírové hodiny (později)
  6. toaletní potřeby – toaletní papír (balení 4 role), papírové utěrky, papírové kapesníky (vytahovací), tekuté mýdlo, přezůvky
  7. doporučujeme – tenký podsedák na židli se zavazováním, košíček do lavice

Prosíme VŠE podepsat nebo označit razítkem, příp. nalepovacími štítky.

V září se na Vás těší třídní učitelky:

Mgr. Iva Lisáková
Mgr. Martina Macasová

Školní rok 2022/2023 začíná ve čtvrtek 1. září.
Slavnostní zahájení proběhne před školou v 8:15hod.