Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

Vážení rodiče,

v posledních čtyřech letech proběhla na všech základních školách v Plzni úspěšná akce pod označením „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“. V prvních třech ročnících vždy rodiče při zápisu nových prvňáčků obdrželi i veškeré materiály k této oblíbené akci. Vzhledem k mimořádným opatřením v ČR již v loňském ročníku probíhaly zápisy prvňáčků v jiném - omezeném režimu. V letošním roce je situace stejná. Z těchto důvodů nejsme schopni v termínu zápisu Vám rodičům osobně předat materiály k této akci. Vše najdete na webových stránkách plzenskakarta.cz v záložce „Akce pro prvňáčky“. Na stránce „Formuláře“ je poté možné stáhnout „Žádost o vydání Plzeňské karty“, kterou potřebujete k získání Plzeňské karty a zde si můžete také přečíst „Obecné obchodní podmínky“.
Pokud se situace zlepší a proběhnou setkání rodičů budoucích prvňáčků se zástupci škol, na těchto setkáních budete moci také získat veškeré materiály k této akci.
Děkujeme za spolupráci

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.