Informace k zápisům do prvních tříd

Vážení rodiče.

Z důvodu Opatření MŠMT se budou konat zápisy k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 bez přítomnosti dětí. Na naší škole můžete zapsat své dítě ve dnech 1. a 2.4.2020 v době od 9,00 – 17,00 hod.

Možné způsoby podání žádosti

Přihlášku (žádost o přijetí k základnímu vzdělávání) si zákonný zástupce stáhne z webových stránek školy a doručí do školy následujícími způsoby nejpozději do data určeného ředitelem školy jako den zápisů:

1. do datové schránky školy – 5y7kgu6
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý e-mail!)
  3. poštou (s termínem podání – podací razítko nejpozději do data určeného ředitelem školy jako den zápisů)
  4. osobní podání: v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte budeme organizovat příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob ve vstupních prostorách školy, které jsou zároveň místem zápisu (tj. roušky, dodržení rozestupu mezi jednotlivými osobami, větrání, desinfekce aj.); zde je vhodné uplatnit elektronický rezervační systém, kde si zákonní zástupci zarezervují konkrétní čas, kdy se k zápisu dostaví. Rodiče, kteří se dostaví osobně bez vyplněné a podepsané žádosti, dostanou na místě vytištěnou žádost, kterou si vyplní v určeném prostoru školy. Vše bude zabezpečeno tak, aby se před školou nebo ve škole neshromažďovalo více rodičů. Škola má dostatek prostoru, aby toto zabezpečila.

Mgr. Iveta Žižková
ředitelka