Datum: 24. listopadu

Změna výuky od 30. 11. 2020

Od 30.11.dochází ke změně ve výuce:

1. stupeň ZŠ: Prezenční výuka již pro všechny ročníky.

2. stupeň ZŠ: Prezenční výuka 9. ročníků ZŠ, pro ostatní ročníky rotační prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnech – upřesníme nejpozději 24.11.2020). S největší pravděpodobností budou chodit liché týdny A a sudé B. Dojde k drobným úpravám rozvrhu tříd při prezenční výuce, distanční výuka bude jako dosud.

Školní družiny a školní kluby: Pro prezenčně vzdělávané žáky za dodržení homogenity skupiny stejné jako ve třídě. Není-li to z personálních důvodů možné, lze do jedné skupiny ve školní družině (nikoliv ve školním klubu) zařadit žáky jednoho ročníku.

Školní jídelna: Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomni na pracovišti. Ostatní žáci, kteří jsou na distanční výuce si mohou stravu odebírat výdejním okénkem (take-away). Všem žákům budou obědy přihlášeny. Žáci, kteří nebudou na obědy chodit - nebudou obědy odebírat, si musí obědy odhlásit.