Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 18:10

Den: Úterý
Datum: 24. listopadu
Týden: 48
Rok: 2020
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Změna výuky od 30. 11. 2020

Od 30.11.dochází ke změně ve výuce:

 
1. stupeň ZŠ: Prezenční výuka již pro všechny ročníky.

   
2. stupeň ZŠ: Prezenční výuka 9. ročníků ZŠ, pro ostatní ročníky rotační prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnech – upřesníme nejpozději 24.11.2020). S největší pravděpodobností budou chodit liché týdny A a sudé B. Dojde k drobným úpravám rozvrhu tříd při prezenční výuce, distanční výuka bude jako dosud.

 
Školní družiny a školní kluby: Pro prezenčně vzdělávané žáky za dodržení homogenity skupiny stejné jako ve třídě. Není-li to z personálních důvodů možné, lze do jedné skupiny ve školní družině (nikoliv ve školním klubu) zařadit žáky jednoho ročníku.

 
Školní jídelna: Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomni na pracovišti. Ostatní žáci, kteří jsou na distanční výuce si mohou stravu odebírat výdejním okénkem (take-away). Všem žákům budou obědy přihlášeny. Žáci, kteří nebudou na obědy chodit - nebudou obědy odebírat, si musí obědy odhlásit.

vytisknout stránku
Design by SITMP