Den: Neděle
Datum: 5. prosince

Zlatí třeťáci!

Tým 3.tříd (ročník 2013) vyhrál mezinárodní klání v Ga-Pa ! 25. -26 .9. 2021 proběhl prestižní mezinárodní mládežnický turnaj v kolébce německého ledního hokeje, v bavorském Garmisch-Parkerkirchenu. Hrálo se přímo v Olympia Eissport Zentrum Ga-Pa. Turnaje se zúčastnilo 16 týmů, včetně týmů HC Škoda Plzeň. Tým na turnaj připravoval a přímo v Ga-Pa vedl trenér Jiří Neubauer. Z naší školy reprezentovali Sebastián Babjak, Martin Mochan, Tomáš Morávek, Tomáš Sladkovský, Maxmilián Štaigl, Antonín Touš, Tobias Trejbal, Adam Zahradník a přivezli ZLATO! Ve škole je čekalo slavnostní přivítaní. Žáci se pochlubili zlatými medailemi a pohárem, který získali. GRATULUJUME!

Více o turnaji a ohlas trenéra si můžete přečíst na stránkách HC Škoda Plzeň v odkaze: https://www.hcplzen.cz/article/15038.