Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 0:06

Den: Čtvrtek
Datum: 19. září
Týden: 38
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Zimní muzikál v ŠD

22. února nás do školní družiny přilétlo potěšit Divadlo Letadlo s dalším zábavně poučným muzikálem „V korunách stromů“ - o ZIMĚ. Naše Kristýnka se na chvíli stala paní Zimou a svým žezlem vykouzlila velkou sněhovou nadílku. Jak už to tak u Divadla Letadlo bývá, do představení se zapojilo hned několik dětí, které se proměnily ve vločky, soutěžily v hodu sněhovou koulí nebo v oblékacím závodě, taky pomáhaly slézt kočičce ze stromu a postavit sněhuláka.
Nakonec se všichni diváci rozloučili se zimou masopustním průvodem masek a odpoledne se „rozutekli“ na jarní prázdniny.

 

  
- Klára R. -

vytisknout stránku
Design by SITMP