Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 7:05

Den: Sobota
Datum: 11. července
Týden: 28
Rok: 2020
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Výtvarná dílna s nakladatelstvím ANAGRAM

I v tomto školním roce jsme využili nabídku nakladatelství ANAGRAM a pozvali jsme opět jejich lektorku do naší školy.V tvořivé dílně se vystřídaly všechny třídy prvního stupně. Pro žáky byly připraveny šablony, tvrdé kartony, kolíčky, třpytky, květníčky a další nezbytný materiál. Lektorka dětem vysvětlila pracovní postup a pak se společně pustili do práce. Na závěr dílničky vylosované děti dostaly odměnu od nakladatelství ANAGRAM – brožuru s návody na výrobu k nejrůznějším příležitostem.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP