Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 12:05

Den: Neděle
Datum: 5. prosince
Týden: 48
Rok: 2021
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Výlet na Karlštejn

V pátek 24.9. si vyrazily třídy 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B a 5.B na výlet na Karlštejn a do Karlštejnského muzea voskových figurín moderním autobusem Setra. Přestože to vypadalo, že bude pršet, nepršelo, bylo sice zataženo, ale moc fajn. Děti měly s sebou velké svačiny, hodně pití, spoustu ňaňánek a pochopitelně mobily a foťáky, aby si s nimi děti mohly vyfotit překrásný Karlštejn, který založil v roce 1348 český král a římský císař Karel IV. Děti měly též velikánskou radost ze suvenýrů a stánků, které na ně čekaly téměř po celé trase od parkoviště.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP