Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 11:20

Den: Neděle
Datum: 5. prosince
Týden: 48
Rok: 2021
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Výlet do Starého Plzence

Ve středu 23.6. jsme se s žáky pátých ročníků vydali vlakem na výlet do Starého Plzence. Cílem našeho výletu bylo navštívit rotundu svatého Petra a Pavla, ke které vede Kupecká stezka. Trasa začíná na náměstí ve Starém Plzenci a vede až k rotundě. Cestou se nacházeli informační tabule s historií Kupecké stezky a s úkoly, které žáci plnili. Během cesty jsme se zastavili u vyhlídkového místa s altánem, kde se žáci nasvačili, a poté jsme pokračovali k našemu cíli. Rotunda byla bohužel zamčena, tak jsme si ji prohlédli pouze zvenku. Po prohlídce jsme se vrátili zpět do města a zastavili se na sladké odměně. Nazpět do Plzně jsme opět jeli vlakem. Výlet se nám moc líbil, i když trochu pršelo, ale nám to vůbec nevadilo.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP