Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 7:21

Den: Středa
Datum: 22. září
Týden: 38
Rok: 2021
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

"Vše o penězích"

Ve čtvrtek 12.5. 2011 si žáci 9.A – Daniel Vořech, Dominik Šauer, Jan Gabriel a Daniel Hejsek vyzkoušeli vystupovat před dětmi 4.B se samostatně připraveným projektem.

Projekt s názvem „Vše o penězích“ byl připraven v rámci vyučovacího předmětu Finanční gramotnost. Úkolem prezentujících bylo seznámit své mladší spolužáky s různými cizími měnami (především eury s praktickou ukázkou a librami), ale nezapomnělo se ani na naši tuzemskou měnu. Diskutovalo se mj. o ochranných prvcích jednotlivých bankovek, o jednotlivých kurzech, o nejefektivnějších způsobech zhodnocení, apod. Nebylo ani opomenuto aktivní zapojení posluchačů, kteří si rádi vyplnili křížovku.

 

Celý projekt byl zpracován formou power pointové prezentace.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP