Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 6:25

Den: Sobota
Datum: 11. července
Týden: 28
Rok: 2020
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Už všichni bruslíme

V pondělí 7.2. se všichni žáci prvního stupně „áčkových tříd“ zúčastnili lekce bruslení. Během hodiny jsme si zopakovali základní bruslařské dovednosti. Rozdělili jsme se do tří družstev podle našich schopností. Vzorem nám byli žáci 2.A, kteří se věnují hokeji ve volném čase a bruslení je pro ně hračka. Měli jsme i diváky, byli to naši nebruslící spolužáci. Jak se nám bruslení dařilo, posuďte sami. Děkujeme fondu Rady školy za úhradu ledové plochy a už se těšíme na další lekce.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP