Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 6:32

Den: Středa
Datum: 22. září
Týden: 38
Rok: 2021
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Třídní schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče žáků budoucích 1. tříd,

s ohledem na příznivější epidemiologickou situaci uspořádáme ve 25. týdnu (tj. 21.6. – 25.6. 2021) aktiv rodičů budoucích 1. tříd. Na aktivu se seznámíte s paní učitelkou, domluvíte se na organizačních záležitostech a obdržíte rozhodnutí o přijetí na naši školu. O přesném termínu budete informováni prostřednictvím webových stránek, emailem, případně formou SMS třídní učitelkou.

vytisknout stránku
Design by SITMP