Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 11:45

Den: Čtvrtek
Datum: 20. ledna
Týden: 3
Rok: 2022
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Strašidýlka a strašpytlíci

Příroda se barví jako malířova paleta, dozrávají dýně a začíná padat listí. Venku začalo být chladno, sluníčko už tolik nehřeje. Proto jsme se 24.10.2011 sešli odpoledne s dětmi a rodiči ve školce, abychom si zpříjemnili odpoledne a dětem udělali radost. Ve školce jsme vydlabali dýně a podle vlastní fantazie je vyřezali tak, aby v nich mohla hořet svíčka a strašidýlko se na nás smálo nebo mračilo. Prohlédněte si obrázky, jak se nám dílo povedlo.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP