Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 23:46

Den: Sobota
Datum: 17. srpna
Týden: 33
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Projektový den: Josef Lada

V rámci projektového dne s názvem: Josef Lada žáci 3.B vyhledávali a třídili informace o významném českém malíři, ilustrátorovi a spisovateli Josefu Ladovi na iPadech. Získané informace následně využili při skupinové práci na vytvoření myšlenkové mapy Josefa Lady. Někteří žáci překvapili a knížky zmíněného autora následně přinesli do školy. Na závěr žáci namalovali tuší zimní obrázek Josefa Lady.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP