Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 22:23

Den: Úterý
Datum: 19. března
Týden: 12
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Projektový den: Jak se dělá výstava

Dne 15. 11. 2018 absolvovala třída 7. B projektový den v galerii Masné krámy s názvem Jak se dělá výstava. Žáci se hravou formou seznámili s celým procesem uspořádání výstavy, s osobami, které se na zhotovení výstavy podílejí, s vhodnými klimatickými podmínkami, pojišťováním obrazů aj. Navštívili jsme také výtvarný ateliér, kde jsme se pokusili vytvořit billboardy k právě probíhající výstavě Z akademie do přírody.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP