Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 14:03

Den: Pátek
Datum: 26. dubna
Týden: 17
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Prohlídka Doosan Arény

Ve čtvrtek 25.10. 2018 se vydali kluci ze IV.B, vítězové malířské soutěže Viktoria Plzeň v Lize mistrů + vítězové fotografické soutěže Karin Kristlová z V.A, Simonka Bozděchová ze VI.A a Marek Lukáš ze VI.A a Daniel Smutný z IX.A na prohlídku Doosan Arény. Všem žákům se prohlídka moc líbila. A jako bonus dostali všichni plakáty FC Viktoria Plzeň a kartičky fotbalistů. Při odchodu se nám povedlo vyfotit se s Martinem Zemanem, který se právě vracel z tréninku v Luční ulici.

 

 

- Jiří Havlovic -

vytisknout stránku
Design by SITMP