Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 1:36

Den: Sobota
Datum: 8. srpna
Týden: 32
Rok: 2020
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Návštěva ZOO

Říjen byl v naší školní družince ve znamení zvířátek a kde jinde si jich nejvíc užít? Přece v ZOO! A tak jsme se 15.10. do Zoo vypravili. U vchodu na nás čekali dva milí průvodci, kteří nás provedli a seznámili s nejnovější expozicí - Afrikou. Shlédli jsme žirafy, hrošíka liberijského, zebry, velbloudy i nosorožce. Nejvíc děti zaujala vypreparovaná lebka lva, kterou si mohly osahat, vydělaná kůže opice, a také „měřič-radar“ rychlosti běhu, který byl u geparda. Plni dojmů a zážitků jsme zmoklí a promrzlí vyrazili zpět. Snad nám počasí bude příště více přát.

vytisknout stránku
Design by SITMP