Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 10:59

Den: Úterý
Datum: 18. června
Týden: 25
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Martin Straka ve 4.B

V pátek 21.12. 2018 navštívili naši třídu 4.B Martin Straka, majitel klubu HC Škoda Plzeň, pan trenér František Roubal a jeho syn Pepíno. Martin Straka, pan trenér Roubal a jeho syn Pepíno popřáli všem klukům hezké Vánoce, hodně sportovních úspěchů, s chlapci poklábosili a vyfotili se s nimi. Už od rána se jedlo, pilo, hodovalo, zpívali se koledy, mydlil se hokejíček, kluci rozbalovali dárky od rodičů, ze kterých měli ohromnou radost. Kluci dostali od pana trenéra Roubala a jeho syna vánoční muffiny. Cukroví mizelo rychle ze stolů jak bylo výborné a Martínek Vojáček nestačil dělat lahodné čaje. Všem se vánoční atmosféra moc líbila, dokonce i klukům z 5.A.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP