Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 11:53

Den: Úterý
Datum: 18. června
Týden: 25
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Máme rádi zvířata

Na Den zvířat, 4.října, nás navštívila paní ze Státní veterinární správy s přednáškou pro předškoláky. Nejdříve jsme odpovídali na otázky a plnili úkoly na tabuli. Dozvěděli jsme se, jak se máme o zvířátka doma starat, co je to týrání zvířat a jak se dá zvířátkům pomoci. Pak jsme se seznámili s fenkou zlatého retrívra Viky. Házeli jsme jí aport, schovávali jsme jí míček a ona ho vždycky našla, kdo chtěl, tomu dala packu, a nakonec jsme si jí všichni pohladili.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP