Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 2:48

Den: Sobota
Datum: 8. srpna
Týden: 32
Rok: 2020
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Jak jsme pekli brambory

K podzimu patří vůně ohníčku, a tak jsme se rozhodli, že si uděláme bramborový týden. Děti si přinesly do školky brambory a všechno začalo pečením brambor v ohni na zahradě. Brambory se pekly dlouho, ale nikomu to nevadilo, protože jsme si všichni hráli. Když přišel ten správný čas, brambory jsme vyndali z ohně a společně jsme si na nich pochutnali. Brambory jsme použili také na výrobu tiskátek a skřítků. Lepili jsme brambory z papíru, zpívali o nich písničky. Byl to náš poslední podzimní ohýnek a všichni se už těšíme na první vločky sněhu.

vytisknout stránku
Design by SITMP