Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 11:34

Den: Neděle
Datum: 5. prosince
Týden: 48
Rok: 2021
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Halloween ve 4. A

Dne 26. 10. 2021 se v naší třídě 4. A uskutečnil projekt Halloween. Společně s dětmi jsme si vytvořili Hallowenskou atmosféru a prožili příjemné dopoledne v maskách. Ráno jsme si přečetli si příběh o českém svátku Dušičky a americkém svátku Halloween. Zjistili jsme, jak se svátky slaví a pokusili jsme se o vyzdobení třídy v tomto stylu. Počítali jsme s dýněmi, modelovali dýně a strašáky, naučili se několik písní a zatancovali si v maskách. Odnesli jsme si spoustu zážitků a zajímavých informací. Den jsme si užili.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP