Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 2:56

Den: Neděle
Datum: 24. června
Týden: 25
Rok: 2018
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Dny vědy a techniky

Jako každý rok jeden pátek v září patří výpravě do města na akci zvanou "Dny vědy a techniky". Každoročně se na náměstí a přilehlých prostorech představují různé, pro normální lidi záhadné, pokusy, experimenty, přednášky a jiné způsoby, jak nám přiblížit fungování našeho světa. Na celé akci je nejlepší, a zaplesá srdce nejen pana učitele fyziky Šimánka, možnost si většinu expozic vyzkoušet na vlastní ruce, nohy a oči. Ani naši žáci nezůstali pozadu a vrhli se do víru vědy a techniky. Rádi bychom také vyzdvihli Dana Smutného z 8.A, který u expozice raket "sloužil".

 

vytisknout stránku
Design by SITMP