Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 14:38

Den: Pátek
Datum: 26. dubna
Týden: 17
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Divadlo v ŠD

Ve čtvrtek 27. září k nám přijelo divadlo Letadlo s pohádkou „V korunách stromů“. Pan Podzim (kterého si zahrál náš Jindra) nám vykouzlil pestrou a zářivou paletu barev. S veverkou a strakapoudem jsme si povídali a zazpívali o změnách v přírodě. Rozloučili jsme se s vlaštovkami, opekli si bramboru v řeřavých uhlících, zasmáli jsme se obrovské dýni, zasoutěžili si ve sběru hub a dokonce si i „zaběhali“ s draky. Pohádka byla nejen zábavná, ale hlavně poučná.

 

 


- Klára R. -

vytisknout stránku
Design by SITMP