Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 11:32

Den: Úterý
Datum: 18. června
Týden: 25
Rok: 2019
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Divadlo Ondřej – Křížem krážem oceánem

Ve středu 19. září nás navštívilo první divadélko v tomto školním roce. Bylo to Divadélko Ondřej s představením Křížem krážem oceánem. S ponorkou Nautilus jsme se vydali do mořských hlubin. S kapitánem Nemem jsme se setkali s různými mořskými tvory: s chobotnicí, rybami i medúzami. Zvítězili jsme v zápase s pirátem Černovousem, získali poklad a ještě jsme si společně zazpívali.

 

vytisknout stránku
Design by SITMP