Benešova základní škola
a mateřská škola Plzeň
Doudlevecká 35
301 00 Plzeň

Dnes máme:

Čas: 6:08

Den: Středa
Datum: 20. října
Týden: 42
Rok: 2021
Svátek má:

Vyhledávání

Přihlášení

Přihlášení do systému Škola Online

Přihlášení na školní akce

Plzeňský kraj

eTwinning

Peníze školám

Recyklohraní

Oficiální informační server města Plzně

Beseda s "Městskou policií"

Dne 3.6.2011 proběhla na naší škole beseda se zástupci Městské policie Plzeň na téma Kyberšikana a ilegální drogy určená žákům devátých tříd. Beseda byla uskutečněna na základě předešlé velmi dobré zkušenosti se šestým, osmým a oběma sedmými ročníky, kde úspěšně proběhla na téma Setkání s cizí osobou a kyberšikana během letošního jara v dubnu a květnu. Žáci byli seznámeni s nebezpečím kyberšikany a ilegálních drog. Žáci se dozvěděli, jak se v takových situacích zachovat, na co dávat pozor a jak reagovat. Na závěr besedy byly všem žákům zodpovězeny dotazy.

 

 

vytisknout stránku
Design by SITMP